• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
2016.09.07
POST IN
Stało się! Doda i Tomek Lubert po 10 latach postanowili reaktywować zespół Virgin. Do współpracy zaproszono również pierwszych muzyków, grających w kapeli przed laty.
Na Facebooku Dody oraz Virgin pojawiły się zdjęcia promujące najnowszy krążek, którego premiera już w paździeniku:

 
 

W sieci pojawiło się także audio do utworu promującego nadchodzącą płytę - w wersji angielskiej "Hard Heart", które można zakupić w serwisach cyfrowych - TUTAJ. Utwór dostępny jest również na oficjalnym kanale Dody na YouTube:Polska wersja utworu nosi tytuł "Niebezpieczna kobieta" jest piosenką promującą również film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w reżyserii Patryka Vegi. 
MP3 dostępne jest  w serwisach cyfrowych - TUTAJ.


Na kanale YouTube Dody pojawił się oficjalny teledysk: 

 
2016.08.27
POST IN
Już dziś, tj. 27 sierpnia Doda wystąpi na międzynarodowym festiwalu w Hamburgu, reprezentując Polskę. Niemiecka publiczność nie spodziewa się takiego show, jakie nich przygotowała.

Dodatkowo wokalistka wykona dziś premierowo utwór pt. "Hard Heart" zapowiadający nadchodzącą płytę zespołu Virgin.

The Daf BAMA Music Awards 2016 nominowało artystkę w kategorii "Teledysk Roku" za klip do "Nie Pytaj Mnie!"

Swój pobyt w Hamburgu Doda relacjonuje na swoich portalach społecznościowych. Transmisje publikowane przez nią możecie obejrzeć TUTAJ lub kliknąć w obrazek poniżej.

Wielka gala rozpoczyna się o godzinie 20:00. Trzymajcie kciuki!

2016.08.05
POST IN
 Kochani,
zgodnie z obietnicą - niespodzianka! Z racji tego, że piosenka „Nie Pytaj Mnie” została nominowana w międzynarodowym konkursie – The DAF Bama Music Awards 2016 – w kategorii Teledysk Roku, postanowiłam nagrać jej angielski odpowiednik. 

"You Are The One”
przygotowałam nie tylko ze względu na wielką galę w Hamburgu, na której wystąpię reprezentując Polskę, ale również z okazji mojego imieninowego party w Międzyzdrojach, które odbędzie się już jutro ;) Będzie się działo! Tymczasem już dziś łapcie audio :)


Liczę na Wasze opinie w komentarzach pod postem z piosenką na Facebooku :)

PS. Pamiętajcie, że wciąż można głosować na piosenkę Dody TUTAJ.

ALL RIGHTS RESERVED
BY DODAQUEEN.COM
UNIQUE VISITORS: 7956585
TOTAL HITS: 16946204